ul. Dworcowa 5/2, Kołobrzeg Umów wizytę

Gabinety stomatologiczne NOVADENT

Gabinety Dentystyczne

NOWOCZESNA STOMATOLOGIA W KOŁOBRZEGU

Nasz gabinet został otwarty w 2015r przez Justynę Haus i Iwonę Ilnicką. To miejsce, w którym łączymy nowoczesną wiedze zdobytą podczas licznych szkoleń z empatycznym podejściem do pacjenta. Dokładność i precyzja są naszą dewizą a zadowolenie pacjenta z naszej opieki jest naszym nadrzędny celem. Podczas wizyt poświęcamy Pacjentom maksimum czasu, by poznać ich potrzeby a następnie otaczamy ich opieką tak jak same chciałybyśmy być leczone.

Zespół tworzą lekarze stomatolodzy Justyna Haus oraz Iwona Ilnicka oaz dyplomowane asystentki i higienistki stomatologiczne oraz rejestratorka. W centrum naszych zainteresowań są zabiegi z dziedzin implantologii, endodoncji pod mikroskopem, chirurgii i protetyki by jeszcze lepiej pomagać naszym pacjentom bezustannie poszerzamy naszą wiedzę na licznych szkoleniach zawodowych. Uczymy się od najlepszych polskich i zagranicznych specjalistów. W codziennej pracy wykorzystujemy nowoczesny sprzęt, zwłaszcza mikroskop firmy Leica i lupy stomatologiczne firmy Zeiss. Te narzędzia optyczne umożliwiają pracę w dużym powiększeniu gwarantującym maksymalną precyzję podczas pracy.

Cennik usług stomatologicznych

Cennik

Lekarze specjaliści

lek. stom Justyna Haus-Pawlak
lek. stom Justyna Haus-Pawlak

lek. stom Justyna Haus-Pawlak ukończyła z wyróżnieniem Pomorską Akademię medyczną w Szczecinie w 2005 r. W pracy zawodowej szczególnie interesują ją zabiegi implantologii, chirurgii i protetyki oraz stomatologii estetycznej.

Prywatnie: windsurfing i narty.

Practiculum Implantologii Implantologia w teorii i praktyce cz.2 Implantologia w teorii i praktyce - cz.5 Pokaż więcej
lek. stom Iwona Ilnicka
lek. stom Iwona Ilnicka

lek. stom Iwona Ilnicka ukończyła z wyróżnieniem Gdańska Akademię Medyczną  w 1998 r. Pasją zawodową jest leczenie endodontyczne pod mikroskopem oraz zagadnienia z dziedziny okluzji.

Prywatnie: podróże i fotografia.

Uczestnik konferencji "Endomeeting 2017" Pierwotne leczenia kanałowe Zaawansowane techniki odbudowy zębów Pokaż więcej

Zaplanuj wizytę

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą recepcją oraz odwiedzenia naszego gabinetu dentystycznego. Zadbamy o Państwa uśmiechy i dobre samopoczucie.

Umów wizytę
Copyright Novadent 2020 | made by wave